SZC logo

Székesfehérvári Szakképzési Centrum

OM kód: 203053/014 | 8000 Székesfehérvár, Várkörút 31.

Intézmény logo

Székesfehérvári SZC I. István Technikum

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA

Hírek

2023. nov. 11.


Vezetőség

  Az I. világháborúban elesett katonákra emlékeztünk

  A Krajczáros Alapítvány kezdeményezésére Gyóni Géza szobránál emlékeztünk az I. világháborúban elesett katonákra. 105 éve ezen a napon írták alá Németországgal a compiégne-i erdőben egy vasúti kocsiban a fegyverletételt. A megemlékezést a Tarsoly Ifjúságért Egyesület, az I. István Technikum és a Szent István Hitoktatási és Művelődési Ház közösen szervezte.

  Az I. világháborúban elesett katonákra emlékeztünk

  Közreműködött Varga Levente 10.C és Boross Boglárka 9.A osztályos tanulók, Lovász Katalin igazgató. A lélekharang zúgása után felvételről hangzott el Gyóni Géza: "Csak egy éjszakára" című megrázó verse. A résztvevők mécseseket gyújtottak és virágot helyeztek el Gyóni Géza szobránál. Több, mint harmincan emlékeztünk a 105. évfordulón az akkori áldozatokra és azonosulhattunk a szlogennel: Soha többé háborút!

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Utazás Kiállításon jártunk

  Utazás Kiállításon jártunk

  Iskolánk turisztika szakos 12.D, 11.B és 5/13.D osztályai idén negyedik alkalommal vettek részt az Utazás+ 2024 Kiállításon, melynek Hungexpo Budapest adott otthont.

  2024. febr. 22.


  dr. Biró Mihályné

  A Hydro HR munkatársának előadása

  A Hydro HR munkatársának előadása

  A Hydro HR munkatársa, Gulyás-Oldal Mónika, a multinacionális vállalatot bemutató előadást tartott a Székesfehérvári SZC I. István Technikum pénzügyi és számviteli ügyintéző technikus diákjai számára.

  2024. febr. 21.


  dr. Mintál Noémi

  Rendőrségi előadás

  Rendőrségi előadás

  A Fejér Vármegyei Rendőrfőkapitányság két munkatársa előadást tartott a kiber- és az online térben elkövetett bűncselekményekkel kapcsolatban iskolánk 9. évfolyamos tanulóinak.

  2024. febr. 20.


  Erdélyi Andrea


  Partnereink

  SZC logo

  Székesfehérvári Szakképzési Centrum


  Székesfehérvári SZC I. István Technikum

  8000 Székesfehérvár, Várkörút 31.

  Telefon: +36 22/315-029

  E-mail: info@elsoistvan.hu

  OM azonosító: 203053/014


  2024Székesfehérvári SZC I. István Technikum