SZC logo

Székesfehérvári Szakképzési Centrum

OM kód: 203053/014 | 8000 Székesfehérvár, Várkörút 31.

Intézmény logo

Székesfehérvári SZC I. István Technikum

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA

Hírek

2024. febr. 22.


dr. Biró Mihályné

  Utazás Kiállításon jártunk

  Iskolánk turisztika szakos 12.D, 11.B és 5/13.D osztályai idén negyedik alkalommal vettek részt az Utazás+ 2024 Kiállításon, melynek Hungexpo Budapest adott otthont.

  Utazás Kiállításon jártunk

  Február 22-én, a szakmai nap keretei között ismerhették meg diákjaink a turisztikai kiállítások rendezvényszervezési és lebonyolítási feladatait, a rendezvényhelyszín kialakításának módját. A délelőtt folyamán belehallgattak hazai és külföldi előadók előadásaiba és  végiglátogatták a különböző bemutatókat. Legnagyobb érdeklődésre az interaktív feladatokat is kínáló kiállítók számíthattak pl. Állatkerti sziget, E-bike pálya, Japán-stand. Délután prospektusokkal, ajándékkokkal és élményekkel telve tértünk vissza Székesfehérvárra.

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Banklátogatás

  Banklátogatás

  A Vigyázz, kész, pénz! pénzügyi vetélkedő regionális döntőjébe jutott 10.C osztályos csapatunk (Béres Enikő, Pothorszki Petra, Varjas Flóra, Virág Csilla és kísérőtanáruk Pénzes Krisztina) a K&H Bank meghívására, egy banklátogatáson vett részt.

  2024. ápr. 17.


  Pénzes Krisztina

  Istvános diákok sikere a pénzügy OSZTV-n

  Istvános diákok sikere a pénzügy OSZTV-n

  2024. április 15-17-e között a pénzügyi-számviteli ügyintéző szakma legjobb 60 tanulója versenyzett Makón, a Maros-parti városban. Az országos tanulmányi verseny megrendezésére a Pénzügyminisztérium a HSZC Makói Návay Lajos Technikum és Kollégiumot kérte fel.

  2024. ápr. 17.


  Szőtsné Fekete Katalin

  Igazgatói pályázatok

  Igazgatói pályázatok

  A Székesfehérvári Szakképzési Centrum pályázatot hirdet igazgató beosztás ellátására.

  2024. ápr. 4.


  Vezetőség


  Partnereink

  SZC logo

  Székesfehérvári Szakképzési Centrum


  Székesfehérvári SZC I. István Technikum

  8000 Székesfehérvár, Várkörút 31.

  Telefon: +36 22/315-029

  E-mail: info@elsoistvan.hu

  OM azonosító: 203053/014


  2024Székesfehérvári SZC I. István Technikum