SZC logo

Székesfehérvári Szakképzési Centrum

OM kód: 203053/014 | 8000 Székesfehérvár, Várkörút 31.

Intézmény logo

Székesfehérvári SZC I. István Technikum

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA

Hírek

2023. okt. 18.


dr. Biró Mihályné

  Szállodalátogatás a siófoki Hotel Azúr és Hotel Azúr Premium-ban

  2023. október 18-án iskolánk 5/13D osztálya (kísérő tanárok: Pohner Tamás Óber László, Dr. Biró Mihályné) szakmai látogatást tett a siófoki Hotel Azur szállodakomplexumban.

  Szállodalátogatás a siófoki Hotel Azúr és Hotel Azúr Premium-ban

  Vonattal érkeztünk Siófokra, ahol diákjaink rövid városismertető sétát tartottak, melynek keretében megtekintettük Kálmán Imre szobrát, a Víztornyot, Széchenyi István emlékművét a Fő téren és a kikötőt. Ezt követően indultunk a szállodába, ahol Sternócky Balázs sales & marketing igazgató mutatta be nekünk a komplexumot: éttermek, lobby, wellness, 4 és 5 csillagos szobák, park és beszélt nekünk a szállodaiparban várható kihívásokról és a jelenlegi helyzetről. A tartalmas szállodabejárás után ellátogattunk a Kálmán Imre Emlékházba, ahol idegenvezetőnk mesélt híres zeneszerzőnk életéről és munkásságáról. Sok új információval gazdagodva tértünk vissza Székesfehérvárra késő délután.

   

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Más nem történt

  Más nem történt

  Pass Andrea: Más nem történt című drámájából készült előadásunkat április 29-én mutattuk be a Pelikán Fészekben (Vörösmarty Színház kamaraterme) az iskola felsőbb évfolyamának és a színjásztó diákokat tanító tanároknak.

  2024. ápr. 29.


  Molnár Anikó

  Innovation Challenge

  Innovation Challenge

  2024. április 24-én iskolánk 6 9. NY osztályos tanulója vett részt a JAM Hungary és  EY-GDS Hungary vállalat közös szervezésében megrendezésre kerülő Innovation Challenge versenyen.

  2024. ápr. 24.


  Fehérvári Gabriella

  Banklátogatás

  Banklátogatás

  A Vigyázz, kész, pénz! pénzügyi vetélkedő regionális döntőjébe jutott 10.C osztályos csapatunk (Béres Enikő, Pothorszki Petra, Varjas Flóra, Virág Csilla és kísérőtanáruk Pénzes Krisztina) a K&H Bank meghívására, egy banklátogatáson vett részt.

  2024. ápr. 17.


  Pénzes Krisztina


  Partnereink

  SZC logo

  Székesfehérvári Szakképzési Centrum


  Székesfehérvári SZC I. István Technikum

  8000 Székesfehérvár, Várkörút 31.

  Telefon: +36 22/315-029

  E-mail: info@elsoistvan.hu

  OM azonosító: 203053/014


  2024Székesfehérvári SZC I. István Technikum