SZC logo

Székesfehérvári Szakképzési Centrum

OM kód: 203053/014 | 8000 Székesfehérvár, Várkörút 31.

Intézmény logo

Székesfehérvári SZC I. István Technikum

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA

Hírek

2023. okt. 26.


dr. Biró Mihályné

  Krúdy-napok turisztikai verseny

  2023. október 26-án került megrendezésre a siófoki Krúdy-napok turisztikai verseny, melyen 6 dunántúli csapat indulhatott.

  Krúdy-napok turisztikai verseny

  Iskolánkat Csokló Anna, Szücs Vivien és Tóth Roxána (12.D, felkészítő tanár: Dr. Biró Mihályné) képviselte. A délelőtt folyamán 4 feladatot kellett megoldani csapatban a versenyzőknek: fenntartható falusi szálláshely kialakítása és bemutatása, egy a helyszínen megadott Somogy vármegyei szálláshely „zöldítése”, a szálláshely logójának elkészítése a helyszínen kapott újrahasznosított alapanyagokból illetve egy, a fenntarthatósággal, zöld szálláshelyekkel kapcsolatos kvíz kitöltése. A sokrétű ismereteket megkövetelő verseny végén izgalommal vártuk az eredményhirdetést. Nem hiába, hiszen a győztes iskolánk csapata lett, és hozhattuk el ismét a vándorkupát!

  Gratulálunk a lányoknak!

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Banklátogatás

  Banklátogatás

  A Vigyázz, kész, pénz! pénzügyi vetélkedő regionális döntőjébe jutott 10.C osztályos csapatunk (Béres Enikő, Pothorszki Petra, Varjas Flóra, Virág Csilla és kísérőtanáruk Pénzes Krisztina) a K&H Bank meghívására, egy banklátogatáson vett részt.

  2024. ápr. 17.


  Pénzes Krisztina

  Istvános diákok sikere a pénzügy OSZTV-n

  Istvános diákok sikere a pénzügy OSZTV-n

  2024. április 15-17-e között a pénzügyi-számviteli ügyintéző szakma legjobb 60 tanulója versenyzett Makón, a Maros-parti városban. Az országos tanulmányi verseny megrendezésére a Pénzügyminisztérium a HSZC Makói Návay Lajos Technikum és Kollégiumot kérte fel.

  2024. ápr. 17.


  Szőtsné Fekete Katalin

  Igazgatói pályázatok

  Igazgatói pályázatok

  A Székesfehérvári Szakképzési Centrum pályázatot hirdet igazgató beosztás ellátására.

  2024. ápr. 4.


  Vezetőség


  Partnereink

  SZC logo

  Székesfehérvári Szakképzési Centrum


  Székesfehérvári SZC I. István Technikum

  8000 Székesfehérvár, Várkörút 31.

  Telefon: +36 22/315-029

  E-mail: info@elsoistvan.hu

  OM azonosító: 203053/014


  2024Székesfehérvári SZC I. István Technikum