SZC logo

Székesfehérvári Szakképzési Centrum

OM kód: 203053/014 | 8000 Székesfehérvár, Várkörút 31.

Intézmény logo

Székesfehérvári SZC I. István Technikum

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA

Hírek

2023. okt. 27.


Szőtsné Fekete Katalin

  „Közösen egy zöld úton” – látogatás Csalán, a Hulladékkezelő Központban.

  „A Földet nem apáinktól örököltük, hanem unokáinktól kaptuk kölcsön” szól a mondás, amely a híres környezetvédelmi aktivistától, David Browertől származik. Ennek a mondásnak a szellemében tettünk egy látogatást 2023. október 27-én a 2/14P osztállyal a csalai Hulladékkezelő Központban.

  „Közösen egy zöld úton” – látogatás Csalán, a Hulladékkezelő Központban.

  „Közösen egy zöld úton” – látogatás Csalán, a Hulladékkezelő Központban.

  Budai Dóra PR vezető figyelemfelkeltő és szemléletformáló előadásában bemutatta a Telephely működését, a hulladékgazdálkodás folyamatát. A tanulók az előadás végén egy házi KAHOOT versenyen adtak számot tudásukról, hogy mennyire emlékeznek még a kapott információkra.

  Megtekintettük a hulladéklerakót, az új szelektív hulladékválogatót, a komposztálót. A közel három órás látogatás segített abban, hogy a továbbiakban környezettudatosabban éljünk, és jobban vigyázzunk a környezetünkre.

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Utazás Kiállításon jártunk

  Utazás Kiállításon jártunk

  Iskolánk turisztika szakos 12.D, 11.B és 5/13.D osztályai idén negyedik alkalommal vettek részt az Utazás+ 2024 Kiállításon, melynek Hungexpo Budapest adott otthont.

  2024. febr. 22.


  dr. Biró Mihályné

  A Hydro HR munkatársának előadása

  A Hydro HR munkatársának előadása

  A Hydro HR munkatársa, Gulyás-Oldal Mónika, a multinacionális vállalatot bemutató előadást tartott a Székesfehérvári SZC I. István Technikum pénzügyi és számviteli ügyintéző technikus diákjai számára.

  2024. febr. 21.


  dr. Mintál Noémi

  Rendőrségi előadás

  Rendőrségi előadás

  A Fejér Vármegyei Rendőrfőkapitányság két munkatársa előadást tartott a kiber- és az online térben elkövetett bűncselekményekkel kapcsolatban iskolánk 9. évfolyamos tanulóinak.

  2024. febr. 20.


  Erdélyi Andrea


  Partnereink

  SZC logo

  Székesfehérvári Szakképzési Centrum


  Székesfehérvári SZC I. István Technikum

  8000 Székesfehérvár, Várkörút 31.

  Telefon: +36 22/315-029

  E-mail: info@elsoistvan.hu

  OM azonosító: 203053/014


  2024Székesfehérvári SZC I. István Technikum